Anasayfa / Sınavlar / KPSS / Kpss Çalışma Arşivi Pdf

Kpss Çalışma Arşivi Pdf

Son dönemlerde yayınlanan ve Kpss’nin ayrıntılı çalışma pdf’si olarak paylaşılan eğitim arşivi, 1941 Tarih konularından, final denemelerine kadar birçok konu içeriğini bünyesinde barındırıyor. Kpss’ye çalışan ve memurluk hayali kuran birçok insan için bu dev eğitim seti, yazılı ve sözlü olarak ders çalışma olanağı sağlıyor.Ayrıca, memurluk sınavı için yayınlanan bu pdf dosyasında, temel olarak 3 soru bankası yer alıyor. Yani, 3 temel soru bankasının içerisinde de, yaklaşık olarak 350 adet konu bulunuyor. Bu konular sayesinde, hem özgün olarak ders çalışabilir, hem de indirilebilir dosya sayesinde; fotokopi, yazılı olarak KPSS sınavına çalışabilirsiniz.

2018 KPSS SORU BANKALARI
2017 ve 2018 yılları içerisinde yayınlanan soru bankalarının çoğu konuları, paylaştığımız dev kpss eğitim setinden yer alıyor. Bunun sayesinde, tek bir konu içeriğinden ders çalışabilir, tüm temel konulara yeteri kadar ilgi gösterebilirsiniz. Eğitim setinde yayınlanan birkaç konu içeriği;

1. Kpss Coğrafya Konu Anlatım Pdf Kitabı
2. Kpss Tarihte İlkler Pdf Kitabı
3. Uzman Kariyer Yayınları Konu Anlatım Pdf
4. Kpss Türkiye Geneli Test Pdf
5. Kpss Anayasanın Pusulası Soru Bankası
6. Kpss 2003, 2004, 2005, 2006, 2006, 2007, 2007, 2008, 2009, 2010 Çıkmış Soruları Pdf Arşivleri
7. Ölçme Ve Değerlendirme Pdf
8. Kpss Murat Yayınları Maliye PdfPDF dosya arşivini, ücretsiz olarak sitemizden temin edebilirsiniz. Ayrıca, indirmeden önce dosyayı kontrol edebilir ve soru bankalarının içerisindeki temel içeriklere göz gezdirebilirsiniz.

Hakkında admin

Siz değerli takipçilerimiz için en kaliteli ve yararlı kaynakları araştırıp bulan; Ücretsiz PDF, Ders Notları, Ünüversite Bölümleri Hakkında Geniş Bilgi,Sınav Soruları, Denemeler, Ders Slaytları, Güncel Bilgiler ve Güncel Eğitim Haberlerini paylaşmaktayım.

Ayrıca Kontrol Edin

MEB Sınavla Öğrenci alacak Liseleri açıkladı ve Sınav Tarihleri Belli oldu

Milli Eğitim bakanlığı sınavla öğrenci alacak liseleri açıkladı. Sınav tarihi ise 2 Haziran olarak duyuruldu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir