Anasayfa / Kitaplar / Stefan Zweig – Olağanüstü Bir Gece Romanı Pdf

Stefan Zweig – Olağanüstü Bir Gece Romanı Pdf

En çok satanlar listesinde Stefan Zweig yazarından olağanüstü bir gece romanını pdf olarak indirebilirsiniz. Alman yazar olan Stefan Zweig kitabı ilk olarak almança olarak yazılmıştır. Türk çevirmen İlknur İgan tarafından ise bu eşsiz eser Türkçe diline çevrilmiştir. Modern klasikler romanları kategorisinde kendine yer bulan olağanüstü bir gece romanını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Olağanüstü Bir Gece – Stefan Zweig

Olağanüstü Bir Gece Kitabı Romanı

Olağanüstü Bir Gece, seçkin bir burjuva olarak rahat ve tasasız varoluşunu sürdürürken giderek duyarsızlaşan bir adamın hayatındaki dönüştürücü deneyimin hikâyesidir. Sıradan bir Pazar gününü at yarışlarında geçirirken, belki de ilk kez burjuva ahlakından saparak “suç” işler. Böylece yeniden “hissetmeye” başladığını, kötücül ve ateşli hazları olan gerçek bir insan olduğunu fark eder. İçindeki haz dolu esrime, aynı günün akşamında onu gece âleminin son atıklarının arasına, “hayatın en dibindeki lağımlara” sürükleyecek, varış noktası ise ruhani bir uyanış olacaktır.

 

Hakkında admin

Siz değerli takipçilerimiz için en kaliteli ve yararlı kaynakları araştırıp bulan; Ücretsiz PDF, Ders Notları, Ünüversite Bölümleri Hakkında Geniş Bilgi,Sınav Soruları, Denemeler, Ders Slaytları, Güncel Bilgiler ve Güncel Eğitim Haberlerini paylaşmaktayım.

Ayrıca Kontrol Edin

MEB Sınavla Öğrenci alacak Liseleri açıkladı ve Sınav Tarihleri Belli oldu

Milli Eğitim bakanlığı sınavla öğrenci alacak liseleri açıkladı. Sınav tarihi ise 2 Haziran olarak duyuruldu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir