Anasayfa / Haberler / 2018 POMEM Polis Alımı açıklandı işte şartlar?

2018 POMEM Polis Alımı açıklandı işte şartlar?

Merhaba sevgili Sinavadair ziyaretçileri 2018 POMEM Polislik alımları şartları açıklandı. Kaç kişi alınacağını duyuran POMEM Toplam 10 bin polis adayı alacağını söyledi. Lisans mezunları 7bin 200 erkek ve 800 kadın ve ayrıca ön lisans mezunlarından ise bin 800 erkek ve 200 kadın olmak üzere toplam 10bin polis adayı alacağını duyurdu

POMEM ayrıca 10bin öğrenci adayını kabul edecek ve POMEM başvuru şartları hakkında detaylı bilgileri önümüzdeki günlerde yapacak.

Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 2.. Dönem için lisans mezunlarından toplam 7.200 erkek ve 800 kadın olmak üzere ayrıca ön lisans mezunlarından 1.800 erkek ve 200 kadın olmak üzere toplam 10.000 öğrenci alımı yapacağını duyurdu.

POMEM Polis Alımı için istenen belgeler?

Ön başvurular Polis akademisinin internet sitesinden yapılacak ve ön başvuru tarihleri adaylarda aranacak şartlar ve istenecek belgeleri önümüzdeki günlerde açıklayacaktır.

Sinavadair.Com takipde kalin detaylari anında yayınlayacağiz

Hakkında admin

Siz değerli takipçilerimiz için en kaliteli ve yararlı kaynakları araştırıp bulan; Ücretsiz PDF, Ders Notları, Ünüversite Bölümleri Hakkında Geniş Bilgi,Sınav Soruları, Denemeler, Ders Slaytları, Güncel Bilgiler ve Güncel Eğitim Haberlerini paylaşmaktayım.

Ayrıca Kontrol Edin

MEB Sınavla Öğrenci alacak Liseleri açıkladı ve Sınav Tarihleri Belli oldu

Milli Eğitim bakanlığı sınavla öğrenci alacak liseleri açıkladı. Sınav tarihi ise 2 Haziran olarak duyuruldu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir